Zespół

O nas

Organizujemy śluby i wesela od A do Z – działamy z Wami i dla Was, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami, dzięki czemu tworzymy niezapomniane i magiczne przyjęcia!

Nasz zespół

JOANNA
JOANNA
Założycielka i właścicielka Agencji Amarante Weddings&Events
Od zawsze wiedziała, że będzie prowadziła własną firmę. Jej determinacja, zaangażowanie, profesjonalizm, jasno określone cele, doświadczenie oraz chęć pracy z ludźmi pozwoliły na rozpoczęcie działalności w branży eventowej w 2015 roku. Jako organizatorka wesel , eventów oraz wszelkiego rodzaju przyjęć tematycznych , bardzo dobrze zna branżę ślubną, eventową, zmieniające się
JUSTYNA
JUSTYNA
Brand Manager Agencji Amarante Weddings&Events
Mam na imię Justyna i jestem Celebrantem Humanistycznym. Jako artystyczna dusza kocham wszystko co piękne i inspirujące. Uwielbiam wychodzić poza utarte schematy a proces tworzenia jest czymś co napędza mnie do życia. Mam wiele pasji od malowania obrazów, pieczenia, wydobywania piękna kobiet, fotografii po tematykę psychologii i ludzkiego umysłu. To wszystko

Wesela i Eventy

Zadowoleni Klienci

Ilość Rozwodów

Konsultanci Ślubni

Kim jest Konsultant ślubny czyli znany na całym świecie wedding planner ? To specjalista w dziedzinie organizacji ślubów i wesel. To osoba, która profesjonalnie zajmuje się przygotowaniem uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego oraz koordynuje przebieg całości na podstawie wcześniej opracowanego scenariusza. Z pomocy konsultantów ślubnych korzystają najczęściej osoby zapracowane oraz pary, które na co dzień mieszkają za granicą Polski. Konsultant Ślubny dopilnuje większości spraw związanych z organizacją ślubu i wesela, opracuje cały projekt uroczystości, będzie w stałym kontakcie z przyszłymi małżonkami, aby wszystko zostało zrealizowane zgodnie z ich życzeniem i jednocześnie w sposób przyjemny dla nich i jak najbardziej komfortowy. Skorzystanie z usług konsultanta ślubnego (wedding plannera) pozwoli narzeczonym na zaoszczędzenie czasu prywatnego, którego zwykle im brakuje . Konsultanci ślubni dysponują szeroką bazą usługodawców ślubnych, dzięki czemu, Para Młoda nie musi się martwić o znalezienie odpowiedniego dekoratora, fryzjera czy też zespołu, ponieważ Konsultant ślubny przygotuje dla nich idealną, szytą na miarę ofertę, złożoną z takich elementów, które są dla nich niezbędne. Dzięki pomocy konsultanta ślubnego można liczyć również na atrakcyjniejsze oferty ze strony usługodawców oraz oszczędność związaną z uniknięciem błędu przy wyborze nieodpowiednich wykonawców, co może kosztować nie tylko spore pieniądze, ale i stres, który jest całkowicie niepotrzebny w tak ważnym dniu. Profesjonalny i godny zaufania konsultant ślubny (wedding planner) to taki, który może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży ślubnej, na bieżąco organizuje ceremonie ślubne oraz przyjęcia weselne, jest osobą zorganizowaną, potrafi nawiązać odpowiednią relację z przyszłą parą młodą, potrafi doradzać oraz dopasowuje sposób pracy, działania pod wymagania oraz możliwości swoich klientów. Profesjonalny konsultant ślubny odznacza się kreatywności, dobrym gustem, znajomością branży ślubnej, wysoką kulturą osobistą , a co najważniejsze potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i zawsze ma plan “B” . Podstawą działań Agencji Amarante jest zadowolenie pary młodej oraz ich gości. Dla nas liczy się Wasze szczęście oraz cudowne wspomnienia z Waszego ślubu i wesela.

Event manager

Event manager to osoba, która profesjonalnie zajmuje się projektowaniem oraz koordynowaniem ważnych wydarzeń. Jedną z bardzo ważnych cech event managera jest umiejętność świetnej organizacji czasu i pracy swojej oraz współpracowników. Osoby pracujące przy organizacji wydarzeń, często koordynują mnóstwo czynności jednocześnie. Organizacja eventów to nie lada wyzwanie, które wymaga skoordynowania wielu procesów, dopilnowania mnóstwa spraw i szczegółów. Podczas całego procesu planowania i realizacji eventów niezwykle ważna jest oczywiście kreatywność. Event manager musi ciągle tworzyć nowe koncepcje, pomysły i rozwiązania, które sprawią, że organizowana przez niego impreza zaskoczy uczestników i na długo pozostanie w ich pamięci. Kreatywność przydaje się również w radzeniu sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami. Patrząc na pracę event managerów z agencji Amarante należy podkreślić, że ich działania to przede wszystkim wielka pasja. Do każdego nawet najmniejszego wydarzenia podchodzą profesjonalnie, z wielkim zaangażowaniem i pełną głową pomysłów. Dla nich każde wydarzenie jest wyjątkowe i musi zostać zrealizowane w 100% zgodnie z planem i oczekiwaniami klienta. Podstawą dla Agencji Amarante jest zadowolenie klienta oraz przeżycie wyjątkowych i niezapomnianych chwil.

Nasi klienci

Jesteśmy fantastycznie wdzięczni pani Joannie oraz pozostałym konsultantkom Amarante, które były dla nas wspaniałą opoką, cierpliwie znosiły nasze niezdecydowanie, zachcianki, sprzeczki. Szkoda że ślub bierze się tylko raz, gdybyśmy tylko mogli urządzalibyśmy go co roku w tak wspaniałym i zorganizowanym towarzystwie.

J&P 25.08.2017