O Nas

Jesteśmy konsultantkami ślubnymi i kochamy swoją pracę. Naszą MISJĄ jest tworzenie nowej, wysokiej jakości na rynku ślubnym. Chcemy, by każda nasza realizacja była spełnieniem Waszych marzeń i wkładamy w to całe serce. Jesteśmy osobami wymagającymi i same lubimy wysoki standard, dlatego też dbamy o każdy detal i stale śledzimy zagraniczne trendy. Jesteśmy dyplomowanymi konsultantkami ślubnymi, a także od niedawna stylistkami.

14716357_1350507761625951_5761021315280608784_n

Grażyna

Jest urodzoną organizatorką z pragmatycznym podejściem do życia. We współpracy z klientami dba, aby żadna kwestia nie została pominięta, a wszystkie zadania były dopięte na ostatni guzik. Przez kilka lat obserwowała jako wizażystka ślubna problemy i perypetie młodych par w dniu ślubu. Stąd też wie, że prawo Murphy'ego działa w praktyce i zawsze należy mieć przygotowany plan B. Dzięki menedżerskiemu wykształceniu wie jak ułożyć cały harmonogram przygotowań, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Jest osobą skrupulatną, dąży do wyznaczonego celu i nigdy nie stosuje półśrodków.

Więcej

Asia kwadrat

Joanna

Jest osobą otwartą i lubiącą kontakt z ludźmi. Działa energicznie, zdecydowanie, dąży do wyznaczonego celu i nigdy nie odpuszcza w ważnych sprawach. Przygodę z branżą ślubną rozpoczęła w 2013 roku, gdy zorganizowała z sukcesem wesele swojej przyjaciółki mieszkającej na codzień w Anglii. Jako pani prawnik doskonale wie jak powinny być brzmieć korzystnie dla Was sformułowane umowy. Dla niej życzenia klienta są zawsze na pierwszym miejscu, dlatego też potrafi negocjować najlepsze rozwiązania z podwykonawcami.

Więcej

Polityka prywatności

www.amarante.com.pl