O nas

 O NAS

Jesteśmy konsultantkami ślubnymi i kochamy swoją pracę. Naszą MISJĄ jest tworzenie nowej, wysokiej jakości na rynku ślubnym. Chcemy, by każda nasza realizacja była spełnieniem Waszych marzeń i wkładamy w to całe serce. Jesteśmy osobami wymagającymi i same lubimy wysoki standard, dlatego też dbamy o każdy detal i stale śledzimy zagraniczne trendy. Jesteśmy dyplomowanymi konsultantkami ślubnymi, a także od niedawna stylistkami.

GRAŻYNA

Jest urodzoną organizatorką z pragmatycznym podejściem do życia. We współpracy z klientami dba, aby żadna kwestia nie została pominięta, a wszystkie zadania były dopięte na ostatni guzik. Przez kilka lat obserwowała jako wizażystka ślubna problemy i perypetie młodych par w dniu ślubu. Stąd też wie, że prawo Murphy’ego działa w praktyce i zawsze należy mieć przygotowany plan B. Dzięki menedżerskiemu wykształceniu wie jak ułożyć cały harmonogram przygotowań, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Jest osobą skrupulatną, dąży do wyznaczonego celu i nigdy nie stosuje półśrodków. 

Dzięki zdolnościom artystycznym ukończyła w 2012 roku Międzynarodową Szkołę Wizażu i Stylizacji. Od tego czasu towarzyszy pannom młodym w przygotowaniach i obserwuje jak właściwa organizacja pozwala uniknąć stresu i zapewnia dobre samopoczucie w dniu ślubu. Od 2013 roku współorganizuje wesela i przyjęcia okolicznościowe. Ukończyła 2 kursy u renomowanych wedding plannerów, by nabyć nowe doświadczenie i poszerzyć kompetencje jako konsultantka ślubna.

Poza swoją pracą, uwielbia także dalekie podróże, które samodzielnie organizuje. Podczas takich podróży czerpie inspiracje do organizacji oryginalnych wesel. W wolnych chwilach lubi przeglądać czasopisma ślubne, dzięki czemu zawsze jest na bieżąco z aktualnymi trendami.

JOANNA

Jest osobą otwartą i lubiącą kontakt z ludźmi. Działa energicznie, zdecydowanie, dąży do wyznaczonego celu i nigdy nie odpuszcza w ważnych sprawach. Przygodę z branżą ślubną rozpoczęła w 2013 roku, gdy zorganizowała z sukcesem wesele swojej przyjaciółki mieszkającej na codzień w Anglii. Jako pani prawnik doskonale wie jak powinny być brzmieć korzystnie dla Was sformułowane umowy. Dla niej życzenia klienta są zawsze na pierwszym miejscu, dlatego też potrafi negocjować najlepsze rozwiązania z podwykonawcami 

Wszystko zaczęło się od momentu kiedy odwiedziła jedne z największych targów ślubnych w Polsce, które odbywały się w jej mieście- Wrocławiu. Wtedy dotarło do niej, iż branża  ślubna w Polsce zaczyna się zmieniać na lepsze, rozkwita i powoli staje się tak atrakcyjna jak na Zachodzie. Wizyta na targach spowodowana była przygotowaniami do  ślubu jej bliskiej koleżanki ,która w poszukiwaniu pracy przeprowadziła się ze swoim narzeczonym do Anglii i zupełnie nie wiedziała jak zorganizować swój ślub w Polsce. Potrzebowała kogoś kto mógłby jej pomóc w wyborze sukni ślubnej, biżuterii, kwiatów, dekoracji na salę weselną, pojazdu do ślubu, oprawy muzycznej, fotografa i wielu, wielu innych elementów oraz usługodawców. Obie uznały wtedy zgodnie, że wybór jest duży, każda decyzja jest ciężka do podjęcia, a bark doświadczenia w organizowaniu ślubu i wesela dawał się we znaki.  Joanna postanowiła pomóc koleżance oraz jej obecnemu mężowi , uczynić  ten szczególny dzień najpiękniejszym w ich życiu. Udało jej się i tak naprawdę od tego dnia wszystko się zaczęło. Okazało się, że  doradzanie, wybieranie, poznawanie nowych trendów, szukanie idealnych rozwiązań, negocjowanie cen z usługodawcami oraz bezpośredni kontakt z ludźmi to jest to co Joannie wychodzi znakomicie i sprawia jej przyjemność.

W 2014 roku ukończyła prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i wtedy też wraz z Grażyną postanowiły połączyć swoje siły i zacząć działać wspólnie jako wedding plannerki.  W Polsce dla tego typu profesji funkcjonuje nazwa konsultant ślubny. Joanna już wtedy wiedziała, że jej wykształcenie pomoże  w tej pracy i nie pomyliła się. Jest bardzo dużo sytuacji, w których radzi sobie dzięki wiedzy jaką zdobyła na studiach. Przede wszystkim umiejętność analizowania treści umów z usługodawcami – to baza przed ich podpisaniem. Konsultanci ślubni mają za zadanie dbać przede wszystkim o interes  klientów, dlatego Joanna twardo negocjuje warunki podpisywanych umów, lecz zawsze robi to kulturalnie i taktowanie. Zwraca uwagę klientom, aby wszelkie ustalenia poczynione z usługodawcami były zawierane na piśmie, wprowadzane do  treści umowy lub jako załącznik do niej. W umowach pojawiają się takie terminy jak zaliczka czy zadatek, różnica pomiędzy nimi jest ogromna, ale nie każdy przecież musi o tym wiedzieć. W tego typu sytuacjach można docenić jak wartościowa jest odpowiednia wiedza i doświadczenie podczas profesjonalnego planowania ślubów i wesel.

NASZE REFERENCJE

Dziękuję za wszystko! To była frajda przygotowywać z wami własne wesele. Wszyscy goście byli zachwyceni gustownymi dodatkami na stole, a także moją suknią w wyborze której byłyście bezbłędne! Dla mnie najpiękniejszą pamiątką jest księga gości ze zdjęciami z polaroida, dzięki że mnie namówiłyście. Polecam Asię i Grażynę każdej zabieganej parze.

Dziękuję, że byłyście ze mną tego dnia! Świetnie zaopiekowałyście się gośćmi oraz przebiegiem atrakcji i spowodowałyście, że mogłam cieszyć się własnym weselem. Bardzo jestem wdzięczna za przypilnowanie wszelkich dat, umów i formalności, bo było tego sporo… tak na prawdę przed spotkaniem z wami nie wiedziałam ile jest jeszcze do zrobienia! Całe przygotowania przebiegły fantastycznie i w zasadzie bezstresowo. Jesteście wspaniałymi organizatorkami i niezwykle wyrozumiałymi i ciepłymi kobietami.