Konsultanci ślubni – Wrocław

Asia kółko2BlackbirdWedding plannerka z wykształceniem prawniczym. Mistrzyni w negocjowaniu umów chroniących interesy klientów i specjalistka od selekcji usługodawców. Posiada łatwość nawiązywania kontaktu z przyszłymi małżonkami, jest dla nich wsparciem oraz dobrym doradcą.

Grażyna kółko2Grażyna Bielawska-RachutaKonsultantka ślubna ds. organizacji przyjęć i stylistka wesel. W swojej pracy wykorzystuje umiejętności zdobyte jako wykwalifikowany menedżer, a także zdolności artystyczne i zmysł estetyczny. Uwielbia śledzić zagraniczne trendy i z chęcią wprowadza je w życie.


W czym pomagamy?

Wyobraźmy sobie sytuację, że dzień ślubu zbliża się wielkimi krokami, a Ty koordynując przygotowania odbierasz po kilka maili, telefonów dziennie. Czujesz się zmęczona wielomiesięcznym wyszukiwaniem perełek wśród usługodawców, a przed Tobą niekończące się próby pierwszego tańca i ciągłe spory na temat usadzenia gości. Niestety taki scenariusz towarzyszy wielu przyszłym pannom młodym i odbiera radość z nadchodzącego dnia ślubu. Dzięki doświadczeniu naszych konsultantek oszczędzicie mnóstwo czasu i niepotrzebnego stresu.Kiedy warto zacząć z nami współpracę?

 

  • Jeśli chcecie, aby organizacja wesela nie była czasem stresującym i źle wspominanym, a samo przyjęcie odbyło się bez wpadek.  Jako doświadczone konsultantki jesteśmy w stanie przewidzieć dużo więcej i zaproponować szereg sprawdzonych przez nas rozwiązań.
  • Jeśli chcecie, aby Wasze wesele było nieprzeciętne i spójne stylistycznie. Lubicie niebanalne dekoracje i chcecie ustrzec się od wszechobecnego weselnego kiczu. My wiemy jak stworzyć wspaniałą atmosferę przyjęcia, od dekoracji poprzez muzykę i atrakcje.
  • Jeśli posiadacie ustaloną kwotę budżetu na organizację wesela i nie lubicie wydawać pieniędzy na zbędne rzeczy. My podpowiemy Wam na czym warto zaoszczędzić, a co jest pozycją niezbędną w kosztorysie. Tworzymy dla Was plan budżetu ślubnego, do kwoty jaką ustaliliście i negocjujemy dla Was rabaty u naszych partnerów.
  • Jeśli czujecie, że na Waszym weselu będzie się dużo działo. Planujecie postawić na niezapomniane atrakcje i wywołać efekt “wow”. Gwarantujemy współpracę z najlepszymi i zaufanymi usługodawcami branży ślubnej. Jeśli zdecydujecie się na więcej niż 2 atrakcje, to takie przedsięwzięcie wymaga koordynatorów, którzy zadbają aby goście czuli się komfortowo i wszystko przebiegało zgodnie z planem.

  • Jeśli Twoje wesele ma być dużym przyjęciem liczącym sporą ilość gości, którym trzeba zorganizować noclegi, transport oraz szczególną opiekę. Stajemy się dla Waszych gości osobami, do których mogą się zwrócić z różnymi zapytaniami, przejmujemy rolę koordynatora,  pośrednika i mediatora.
  • Jeśli cenicie swój czas prywatny i zawodowy i wolicie zdać się na kompetencje naszych konsultantów, którzy dopilnują, aby wszelkie szczegóły zostały wykonane zgodnie z Waszą wizją. Samodzielna organizacja ślubu angażuje parom średnio 300 godzin, my ograniczamy ten czas do minimum.
  • Jeśli mieszkacie za granicą lub planujecie ślub z obcokrajowcem i międzynarodowe wesele. W takim przypadku, gdy nie macie czasu ani możliwości na samodzielne wizyty w obiekcie weselnym, a chcecie, aby wesele było przygotowane idealnie w każdym calu, a także jeśli potrzebujecie tłumacza czy konferansjera obcojęzycznego, to wedding planner jest Wam wyjątkowo potrzebny.
  • Jeśli chcecie mieć wsparcie profesjonalistów znających się na trendach i etykiecie weselnej, by móc z nim konsultować każdą wątpliwość, to jesteśmy właśnie dla Was. A my wyznajemy zasadę, że w realizacji potrzeb i marzeń naszych klientów: "Only sky is the limit"

Sprawdź opinie o nas


Zapraszamy na pierwsze bezpłatne konsultacje!

Polityka prywatności

www.amarante.com.pl